USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Apartamento Em Barretos- 2 Quartos Barretos Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Apartamento Em Barretos- 2 Quartos

ex. Festa Do Peao Apartamento Ha 10min

Rezerwacja online
2026-09-28
2026-09-29

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

21

Apartamento Em Barretos- 2 Quartos

 Wi-Fi
 Basen

Basen zewnętrzny

 Zwierzęta domowe

Przyjazny zwierzętom


Muzeum Historii znajduje się maksymalnie 1 km od Apartamento Em Barretos- 2 Quartos, natomiast Paroquia Santo Antonio de Padua znajduje się w pobliżu. Apartament oferuje Wi-Fi oraz prywatny parking samochodowy dla osób podróżujących samochodem.

Unifeb- Bloco Monteiro Filho jest w około 3 km. Parque do Peao leży w około 3,1 km stąd.

Ten apartament obejmuje 2 sypialnie.

Apartamento Em Barretos- 2 Quartos jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię, gdzie goście mogą przyrządzać własne posiłki. Ponadto dostęp do zewnętrznego basenu zapewnia relaksujący pobyt.


Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Przyjazny zwierzętom
  • Stacja ładowania pojazdów elektrycznych

Usługi rekreacyjne

  • Basen zewnętrzny
  • Leżaki
  • Ogród
  • Płytki koniec

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 18:00
Wyjazd: od 08:00 do 11:00

Często Zadawane Pytania

  • ❓

    Czy Apartamento Em Barretos- 2 Quartos obejmuje kuchnię?

    Tak, Apartamento Em Barretos- 2 Quartos wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje lodówkę.
  • ❓

    Czy Apartamento Em Barretos- 2 Quartos ma basen?

    Apartamento Em Barretos- 2 Quartos dysponuje zewnętrznym basenem.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-09-28
2026-09-29

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Apartamento Em Barretos- 2 Quartos, Brazylia

Avenida C12, Barretos, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © allsaopaulohotels.com

All rights reserved